Plus500 poplatky | Kolik co stojí na Plus500

CFD service | Váš kapitál může být v ohrožení | Vhodné pro zkušené obchodníky, ne pro začátečníky

Plus500 poplatky – jen rozpětí

Na platformě Plus500 nejsou žádné poplatky za nákup nebo prodej nástrojů. Marže na provoz Plus500 poskytuje rozpětí daného nástroje. Vás, jako zákazníka to nebude nic stát.Plus500 poplatky Vám zde nehrozí.

Noční přirážka

Když nedržíte otevřenou pozici mezi 17:00 a 9:00 EST (východního standardního času), nejsou Vám účtovány žádné noční přirážky.
Pokud však držíte otevřenou pozici po 17:00 EST, technicky to znamená, že jste jí drželi přes noc. Z tohoto důvodu se noční přirážka na Váš účet připíše nebo se z něho stáhne.
Výši noční přirážky pro konkrétní nástroj zjistíte tak, že přejdete na obrazovku hlavní obchodní haly, zvolíte si požadovaný nástroj a stisknete tlačítko „Detaily“ na konci řádku na pravé straně.
Kterýkoliv den by například pohyb prostředků z jedné investice do druhé mohl být 2,64 USD na balík pro GBP/USD a 8,06 USD na balík pro EUR/USD.

Upozornění: Pokud je pozice otevřená v pátek a držená přes noc, částka přidaná nebo odečtená z účtu je obyčejně ve výši trojnásobku denní částky na pokrytí celého víkendového období.
Začněte obchodovat ještě dnes